Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz BerserkGuts #16145 üzenetére

    Én csak a battle pass-t csinálom. Mivel a kalapos kötvényt (amit a boltból veszel - különleges feladat) legtöbbet úgyis lehetetlen egy nap alatt lehozni, azokat hozogatom ahogy sikerül, csak emiatt ugye a napi T2 és T3nak meg kell lennie, bár mostanában ráálltam arra, hogy elég a T2, meg pár naponta a könnyebb T3, 50-es szintet ígyis el lehet érni a végére, ha belépked az ember mindennap. Most 16/4-es vagyok, de még a belépésért egy pontot kapunk a végefelé meg már 4-5-öt, és az IL8 a célom, tehát level 51. Jó a festés is jó lenne, az meg level 54.
    Ma szerencsém volt, mert amikor végre nem dobált ki, akkor két meccsből megvolt a T2 és egyetlen meccsből a T3-as feladat. Ezzel kárpótolt.

    Egyébként most jól látod, hogy miért volt az, hogy amíg csináltam eventet az első fél nap igyekeztem lehozni az egészet, de legalábbis a felét-két harmadát, majd a második napon ami teljes volt befejezni, mert így volt egy fél napom ha valami nem jön össze.

    Persze, hogy természetes a leállás. Évek óta minden event úgy kezdődik, hogy az első 1-2 napon kidobál meg óriási LAG van. Aztán felkapcsolnak elegendő szervert, és és a vége előtt 1-2 nappal - mikor már kevesebben csinálják - megint lekapcsolnak jó párat, néha túl sokat is.

    Az iskolákban most van/volt a síszünet. A munkát meg ismerik, a legtöbb home officeban dolgozik, és ráér munkaidőben is nyomatni, vagy unatkozó milliomos és ezért nem szivatja a játék.
    Holnap reggel 8-tól jön a következő BP taskom, és 10-re jó lenne T3-al is lehozni... ;] Jah, hogy holnap hétfő? Akkor kilenc körül tényleg magamhoz kell majd térni. :)

    ó, és nem "az miatt" hanem "amiatt".

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák