Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoB

    veterán

    válasz Alg #13847 üzenetére

    Nekem is pont ugyanez jutott eszembe.

    You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

  • KROK640

    veterán

    válasz Alg #13847 üzenetére

    Nekem már volt ilyen a német fámon (legalábbis ki volt hozva minden repülő). Aztán szerencsére nemsoká raktak be újabb kihúzható gépeket.

    Amúgy azt kell figyelembe venni ha LB booster van akkor grindolni kell (meg ha prém van érdemes) de amúgy sokszor lehet csak úgy élvezetből is játszani (pl SL boosternél pont kiászolt presetekkel érdemes jönni olyanokkal amikkel élevezet a game --- az más dolog h mostanában a játék azokkal sem élvezet engem annyira)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz Alg #13847 üzenetére

    Jajj elnézést hogy rinyáltam kicsit mert tényleg kevés szabadidőmben nem grindelni akarok.
    Amikor még volt, évekig játszottam ilyenekkel, tudom milyen az hogy megdolgozni egy top járműért, WoT-ban számtalan CW-tankom van stb...
    Szeretem a repülőket, szeret(ném) játszani ezt a játekot, mert a "fullsim"-ekre már szintén nincs időm.
    De az a véleményem akkor is, saját tapasztalatból, hogy főleg itt a Gaijin játékokban de máshol is (aWoT-ban is durván) "túl nagy lett az étvágy" a készítők részéről, és minden módon nehezítik azok életét akiknek mondjuk már nem életcéljuk hogy sok tízezer, százezer forintot elszórjanak, hanem mondjuk csak játszani szeretnének kicsit...
    Persze majd jönnek mindjárt az okosok akik arról is kioktatnak hogy "sose költöttek rá azt mégis haladnak", csak azt felejtik el hozzátenni hogy nem heti össz-vissz 6-8-órát nyomják hanem ennek az öt-hatszorosát minimum, vagy kamuznak mert én is olvastam a vonatkozó fórumokat itt is, máshol is, és karácsonyi és egyéb akciók során csak a hozzászólások alapján több tíz "millát" toltak itt bele az emberek a Gaijin pénztárcájába. Vissza lehet nézni nyugodtan, lehet összeadni.
    Félreértés ne essék, nem turkálni akarok én más pénztárcájában, ez mindenki magánügye, meg nem is irigykedem mert magam is megtehetném hogy akár havi több 10-ezret is ilyenre költsek, de mint mondtam nekem ez már nem célom, sajnálnám rá, és inkább másra költöm.
    És még ésszerű keretek között támogatnám sőt támogattam is az általam kedvelt játékok készítőit, de azért már" havi adót" én nem vagyok hajlandó fizetni, kicsit azt érzem hülyére vennének ha tudnának, szerintem akkor is pofátlan az "árazása" ennek az "ingyenes" játéknak mostani helyzetében.
    Ingyen meg ne haragudjatok de az én időmmel akkor is egy vég nélküli grind, és itt még a "free XP" is pénzbe kerül. Na ez nekem már az - " Akkor elmentek ti a picsába"- kategória, de kinek mi az "ingerküszöbe"
    És a kezdetekkor messze kultúráltabban adták elő ezt a részét...

    De ez csak az én véleményem, elmondtam, nem fogom "telesírni" a fórumot nyugi, csak reagáltam egy hozzászólásra. :)

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák