Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz csongi #13746 üzenetére

    Na, most tisztázzuk? A méretarányokkal van gond vagy valami mással?

    Igen, sajnos az újabb és újabb jármávek behozatala ami nagyon megy. Ráadásul én ezt egy második világháborús játéknak szerettem, és úgy látom a korábbi kijelentéseikkel ellentétben (vagyis, hogy szuperszonikus előtt megállnak) végül szerintem hamarosan napjaink gépeinél fogunk kikötni.

    Méghogy a brit ág egy borzalom? (amúgy kicsit az)
    Akkor mit mondanál a franciára, az olaszra, vagy a kínaira? (és szerintem a svéd is az lesz).
    pl kínai ágnál sok olyan helyzet van, amikor egyszerűen 3 gépes presetnél többet nem tudsz kihozni, esetleg ígyis 1.0-nyi BR eltérés van a gépek köztött. Pl mostani kínai prestem 4 gépből : 2.7-nél kezdődik most 4.0-ás bomber van benne, de ki kellett hozzam a 4.7-es Gingát,. most jön az 5.7-es PBY (ami egyébként el van számozva minden nemzetnél kb 3.7-nek kellene lennie) és ezután kezdtehtem el kihőzni a 4.0-ás P51-et ... vagy unásig (amig ki nem húzok egy komplett új presetet sokkal magasabb BRen) ezzel a presettel vagyok, vagy az egyik vége 5.7 a másik vége 2.7 lesz ...

    De franciánál is vannak érdekes glitchek (régebben írtam róla) sokat elárul most az is, hogy van egy 6.3-tól inudló (6..0ával folytatódó) presetem, aminek a másik vége 5.0, de már 2db 7.7-es gépem is, amit nyilván nem fogok még az 5.0ás helyére sem berakni, Szóval ha gazdaságosan nézem, akkor eljött a két gépes presetek kora (hogy fognak ennek örülni a társaim...)
    Persze RBben nicns ez a gond, de arcadeban igen.

    Olasz ágon is vannak érdekes ugrások, a Reggane vonal meg valahogy csak nem akar kiteljesedni, pedig 1.69 az pontosan 15 patch-el (vagy ha úgy tetszik 3 éve és 3 napja) volt.

    Az UI designról leírtam az előző postban a véleményemet.

    "De merhetnenek egyet lepni elore. Ezt a motorot cserelni." - nem lehet tudni, elvégre most a 2.01-es vetrzió jön már majd, ahol nagyot kell dobni, De motorcsere kérdésre ferlteszem a kérdést : Vajon tényleg jó lenne az nekünk?
    Szép óvatosan megy ugyanis felfelé a játék gépigénye, 1.55 táján még 250-280FPS-el ment (Vsync-el stabil 60FPS, ami soha semmilyen körülmények között nem borult) movie grafikán, addigra mára nem ritka a 30FPS alá esés, főleg felhők között vagy frontline-ban. Pedig azóta ugyanaz a gépem, csak +8GB RAM van benne.
    De van olyan haverom akinek anno játszhatóan ment, azóta fejlesztett (kicsit jobb VGA, kicsit jobb proci) és már nem megy úgy neki a játék mint amikor elkezdte játszani.
    Ok,. szépül a játék (nemigazán látom szebbnek mint 3 éve) de annyira nem mint amennyire nő a gépigény...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák