Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Laszmen #9303 üzenetére

    Figyelj, itt nem véletlenek folytán alakultak a meccsek, meg nem a tudásod alapján. Már leírtam a gondolatomat korábban, de az 100%-osan látható volt, hogy itt erősen bele van nyúlva a meccsek kimenetelébe, szándékosan..
    Amikor agyhalott f*szokat kapok, akik 3 percig sem maradnak életben, szart sem lőnek, és meg elit csapat ellen szopok egész nap.... Meg sokminden más még... Saját BR-t lassan 2 éve nem láttam, csak +1.0-át, még egy full stock tankkal is a legelső meccsemen. Megmondtam, szopassanak, akit akarnak, én kimaradok belőle. Letöröltem, majd talán 1 év múlva visszarakom és megnézem, mit csesztek szét mégjobban ennyi idő alatt. Akkor már rá lehet fogni a szar meccsre, hogy elfelejtettem tankozni

    A T-44-122-est 1.225 Goldért vettem meg anno, egyik meccs után 75%-os leárazást pörgetett ki arra a tankra. És éppen volt 1.300 Goldom korábbi Golden Wager-es meccsből, így persze, hogy megvettem. Én imádtam, nagyon jól mozog (csak reálban játszottam), a toronyforgása rohadt jó. Mindössze számolni kell azzal, hogy lassan tölt, ha ennek megfelelően használod, fedezékekkel, akkor egy rohadt jó tank, imádnivaló.
    7-8 kill lazán hozható, ha van mellette egy olyan csapatod, aki teszi a dolgát, Te pedig a háttérből támogathadot őket

    (#9305) BoB

    Az érdekes az volt, hogy leve 50 felett csak én voltam a csapatból, mind alatta, meg IS-6-osokkal level 7-es userek..... :U
    De láthatod, nem rontom itt a levegőt, számolgasd megint a statisztikákat, ha az jobban leköt, én letöröltem ezt a szemetet, és nem érdekel a továbbiakban ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák