Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pyki24

    lelkes újonc

    válasz Francia91 #10192 üzenetére

    Igen, olvastam hogy miért hagytad abba, nagyon sok helyen sok véleményt elolvastam, és irigylem akik a kezdett kezdetén játszhattak a játékkal. Nekem is ez volt az egyik bajom, főleg a 7.0 német tankokkal, mert ott nem igazán viszi a vasat vhs lövedék, és állandóan egyel feljebb dob be. Beszédes hogy amíg csak a németekkel játszottam 40% volt a win arányom, ahogy váltottam oroszokra 53% lett, ez se magas érték, de nem akartam fáradozni a százalékok növelésén, mert állandóan egy pont foglalós csatákba kaptam meghívót. Olvastam most a bugok jelenlétét, és jelentését, amíg alapvető dolgokat nem javítanak mint pl egy 60 tonnás monstrumot egy fa megálljt parancsol, ami nem tegnapi jelenség, addig az újakkal se fognak nagyon foglalkozni. Azt kell hogy mondjam hogy minőség téren le maradt a wotról de szerintem már technikai téren is. Grafikáról ne is beszéljünk, wtben egyes házak, sziklák, talaj textúrák, hegyek a rondaságukkal nagyon ki térnek a többi grafikai elemtől, wotban nagyon igyekeztek hogy vizuális, vagy művészi téren, ki hogy nevezi, a játék rendbe legyen. Nem akarom a wotot fényezni, de mivel ki próbáltam a napokban nem tudtam azt mondani hogy a fejlesztők igénytelen munkát raktak le, sőt nagyon oda tették magukat. Persze ott is vannak problémák, de minden probléma abban a játékban a pénztárcáért raktak bele. Most jön a következő tankos játék, bár avval nincsenek nagy elvárásaim.

Új hozzászólás Aktív témák