Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsi0111

    újonc

    Természetesen, ezzel tisztában vagyok én is, hogy az óriási táv miatt eléggé nagy / hosszas a latency, de nem egészen erre gondoltam, hanem arra, hogy egyes VPN szoftvereknél, példának veszem a Hotspot Shield VPN-t, amint rácsatlakoztam Németországra, akkor az internetszolgáltató valóban Németországból adott nekem IP címet, de valami oknál fogva átváltott Amerikára, és nem németként, hanem amerikaiként voltam jelen az interneten 50-60 pinggel. Most nem igazán vagyok abban biztos, hogy ez valamiféle VPN bugg lenne ? Valójában Csehországnál is ugyanez volt, az az rácsatlakoztam Csehországra, és az interneten a cseh zászló helyett szerb zászlót kaptam és ennek a titkát szeretném megfejteni, hogy ilyen típusú hálózatokat hogyan is lehetne beállítani. Őszintén szólva csak annyi a különbség, hogy ne amerikaiként / szerbként legyek elérhető az interneten, hanem ausztrálként --> Ergo ne Ausztráliából kapjam az IP-t a szolgáltatótól (mert a táv miatt akkor tényleg szörnyű a pingem), hanem például Németországból, és a német zászló helyett az ausztrál zászlót láthassam az interneten és az online játékokban is egyaránt. Biztosan van erre egy informatikai szakszó, de nem tudom, hogy mi is az, ami válaszolna végleg a kérdésemre.. :F :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák