Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz #79335424 #7659 üzenetére

    A mikrofon érzékenységének állítása okés lenne (mobiluncletools-szal, bár ugye azzal beszélgetésenként elég bonyolult lenne, szóval nem olyan jó megoldás, mit ami nálad működik), meg figyeltem arra is, hogy legyen elég szabad memória- és processzorkapacitás, de a visszhangzást és mások beszélgetésének behallatszását (utóbbi mondjuk nagyon ritkán fordul elő) nem tudtam kiszűrni erősebb vason, erős wifi kapcsolat megléte esetén sem.

    Kernelt és romot mondjuk nem babráltam és csak 1 db négymagos procival és 1 gb rammal szerelt telefonon próbálgattam, szóval lehet, hogy mégis az erősebb vas felé mozdulás lesz a megoldás.

    Ha találok olyan eszközt, amin hosszútávon is megbízhatóan és minőségbeli problémák nélkül megy az FVD, megírom - szerintem topikösszefoglalóban jó lenne egy ilyen eszközlista, aki tud ilyet, ne tartsa magában! Kösz előre is! :R

    (#7660) instantwater kösz szépen, ez kiindulási alapnak megteszi (mondjuk - mint említettem - nekem 4 magoson sem ment jól, 1 gb rammal, de azt már nem tudom, hogy 4.2-es droid volt-e a készüléken - ha lesz időm agyalni rajta, remélem rájövök).

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák