Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz nyuszi123456 #18123 üzenetére

    Sztem neked kéne egy kicsit magadba szállnod! Én csak egy user vagyok, az E-Robot nem az én "termékem", hanem Tamásé, aki egyébként a legsegítőkészebb fejlesztő, akivel eddig dolgom volt. Ha megnézed az app Playes értékeléseit, akkor láthatod, hogy a kommentek fele a supportot dícséri. Én meg vagyok győződve arról, hogy sem a Robot, sem a Tasker nem hibás. Az sem igaz, hogy nem kaptál választ, mivel én válaszoltam. Mégis, milyen választ vársz egy olyan "hibajelentésre", amit eddig senki sem tapasztalt, csak nálad jelentkezett? Ha visszaolvasol a topikban, akkor láthatod, hogy az ilyenekre Tamás is ugyanazt szokta írni, mint amit én, neked. Küldj logot a hibáról, mert az tartalmaz olyan támpontot, amin el lehet indulni!
    Ami pedig a navit illeti, hirtelen nem ugrik be, hogy 15 év futárkodással és 10 év kamionozással a hátam mögött, mit tanultam tőled az offline navikról. Kicsit ugyan frissítésre szorul az infóbázisom, de nem hiszem, hogy gondot okozna összedobni egy skinezett IGO truck contentet, egy kis sys.txt "hangolással", meg egy SI -vel. De, ha elakadnék, akkor sem tartom valószínűnek, hogy Te tudnál segíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák