Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    válasz hdekakas #10046 üzenetére

    telenor klikk 3 hó ingyenes,sim kártya 300 ft ergo havi 100 ft a mobilnet.100mb-ot ad,ha leforgalmaztad idő előtt,akkor csak lassít,de az pont elég telefonálásra.bluemobile akció 2 hónapon keresztül havi 90 ft.kis kihagyással újra lehet játszani.havi 133 mb-ot ad.ezekkel bőven sokat lehet telefonálni mobilról.

    én ha csak az egyszeri befektetésemet nézném (15k gigaset 510ip wireless dect készülék),már akkoris jobban beljebb vagyok,mintha fizetném az otthoni telót plusz két különböző szolgáltatónál a feltöltéseket.

    nekem sem tetszik,hogy emelgetnek,de simán belefér,ha egy 40-50-60 ft-os percdíjakkal kalkulálunk!

    [ Módosította: radi8tor ]

  • interstate76

    addikt

    válasz hdekakas #10046 üzenetére

    Mi köze bármiféle birkaságnak ahhoz, hogy elfogadtad az üzletszabályzatukat, ergo aszerint megy a játék? :N

    Ha neked ez drága, akkor használj mást.

    (#10047) betyarr Én is ezeket a netcsomagokat használom, egymással váltogatva (bár szinte mindig wifi-közelben vagyok, szóval a mobilnet csak biztonsági tartalék).

    Ezreket spórolok havonta ezeknek a szolgáltatóknak köszönhetően, szóval én sem tudok felháborodni rajta, hogy "már" 0,75 Ft egy perc. :D

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • sparks

    senior tag

    válasz hdekakas #10046 üzenetére

    "Ez a baj a magyarokkal, hogy birkák, bármit meg lehet venni velünk (velem nem)"

    Igazad van, birka vagyok. 1200 percet beszéltem cca. 300 forintért. Ha ezt a mobilomon teszem, akkor simán 35-40eFt lett volna a cehh. Én birkulok tovább, mert nekem a 0,75 forint is igen kielégítő.

    Te meg menj és csinálj forradalmat mindjárt, hogy 0,75 forintért hívhatsz magyar mobilt, de nehogy ezt használd, mert akkor te is beállsz a birkák közé (de veled nem lehet megcsinálni)... :C

    [ Módosította: radi8tor ]

  • n@p@lm

    őstag

    válasz hdekakas #10046 üzenetére

    "Olcsóbb a percdíj, igen, de ha azt is belekalkulájuk, hogy olyan sokat nem beszélek, és azért 1800 ft-ért mobilnetet is fizetnem kell, hogy ugye egy MOBILtelefont ne csak otthon wifi-n tudjak használni, hanem bármikor, akkor már mindjárt többet költök havonta, mint szoktam."

    2 előfizetésre fizettem eddig nettel együtt 7700 forintot.
    ebből 3800 volt ami lebeszélhető belőle. (én alig beszéltem le, volt olyan hónap hogy 3-400 forint volt a forgalmam).
    most fizetek csak netért 1100-et meg 1800-at, azaz összesen 2900 huf.

    nekem megéri.
    az asszony a nagy pofázó, neki browsercall van, de nem zabált le róla 30 centet egy hónap alatt...
    nekem megérte.

    [ Módosította: radi8tor ]

  • KurtCobain

    őstag

    válasz hdekakas #10046 üzenetére

    Köszönöm a jelzőt, de én nem birkának tartom magam, hanem felvilágosultnak. :P Birka akkor lenék, ha azt mondanám, hogy márpedig én nem voip-ozok többet, és a 0.75Ft helyett 33Ft-ért telefonálnék.
    Múltkor is egy 10 perces beszélgetés után elgondolkodtam, hogy blue-ról hívva 330Ft lett volna, így meg 5. Ismétlem, 5Ft. Ha még vodafone-os lennék, akkor 480Ft lett volna. De igen, én vagyok a birka. :))
    És ugye akkor még azok, akik külföldi számot hívnak vele, mennyi is most egy külföldi perc? 120-130Ft?
    Net-hez: nekem nem létszükséglet a net, a havi 100MB mobilnet bőven elég. Dual SIM-es telóm van (kínai Jiayu G3T, nesze neked birkaság ;] ). főkártyám bluemobile, a másik meg csak netes. Ahogy felettem írták: telenor klikk, 300Ft a SIM, 3 hónapig gyakorlatilag korlátlan net (sőt, kicsit több, mint 3 hónap, mert 02.04.-én aktiváltam és ma járt le). Még sosem fogyott el a 100MB. :D Ma reggel volt hónapforduló, reggel volt időm, gondoltam kipróbálom milyen lassítva: fórumozás még tök jó, képnézegetés már lassúcska, voip használható.
    Most a blue-nál rendeltem 133MB-ot 90Ft-ért. (Telenor kártyám még van 3db. :) )
    Meg legtöbbször wifi közelben vagyok.
    Nem pofázok túl sokat, de nekem még így is megéri. Bőven.
    Ne érts félre, nem örülök az emelésnek, de nem is rohanok egyből a pengéért, hogy felvágjam az ereimet.

    Én 25 fillér miatt nem fogok bosszankodni. Arra ott van a 400Ft feletti benzinár, a 27%-os áfa, a 30%-os baleseti adó és a többi...

    Ja és még annyit, amit már le is írtam korábban: a 0.1 centes ár superdeal-es ár volt, ami meg is volt csillagozva, feketén fehéren le volt írva, hogy bármikor változtathatnak.

    [ Szerkesztve ]

    Mmm'kay?

Új hozzászólás Aktív témák