Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz atillaahun #382 üzenetére

    Most hirtelen, amit megnéztem 6,72 Ft/perc +ÁFA az valóban 6 kiló feletti havidíjjal van és csak cégeknek. A voip ezt tudja és havidíj nélkül, sőt, később se lesz rajta telefonadó... :)

    Amit én magamnak kinéztem az 1900+áfa havidíjas, 9,5 és 13 Ft /+áfa/ percdíjakkal van. Ilyen kevés havidíjjal ilyen jó percdíjakat még nem nem találtam másutt. De még nem döntöttem, úgyhogy bújom a netet jobb ajánlatok után.

    Amit te ajánlottál közvetve az is hasonló percdíjú, ahogy néztem, de biztos nem ennyi a havidíja és nem mindegy a szolgáltató sem, a baráti kör melyikbe tartozik... Én mindent hívok, mindig, ezért nem hangsúlyos a hálózaton belüli percdíj, mert nem tudom optimálisan kihasználni...

    Én tudok 8,9 Ft/perc +áfa percdíjat is minden mobil irányba, de annak magasabb a havidíja 2120 Ft+Áfa, de nincs normális mobilom a szolgáltatóhoz és indulásnál vannak egyéb költségek is... De ugyanitt van 8,46 Ft/perc+Áfa is, de 3120Ft+Áfa a havidíj. És az egyéb költségek (engem) "elriasztottak" ettől a szolgáltatótól... Pedig e két csomag használói ingyen beszélhetnek egymással... (keresztbe is, tehát, mintha a két különböző paraméterű flotta 1 lenne)

    Mivel ezek zárt, nem publikus flották, (és kettő kivételével magánszemélyeknek) ennél többet nem akarok írni nyilvánosan. Nem reklámozni akartam amúgy sem, csak tájékozódási pontként... :) :D :D :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák