Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melorin

    addikt

    válasz DroiDMester #71364 üzenetére

    Ja, így könnyű, kiírom a hülyeséget magamból és lezárom a témát, nehogy valaki kijavítson.
    Én egyből beszerezhető és ésszerű alkatrészekkel számoltam. Merlines árakat mutatok most, mert szerintem nincs nagyon elrugaszkodva az ára.
    -Ki mondta, hogy pont 10db fitting kell? 10db fitting a csövek végére és nem árt 1-2db könyök vagy egy T osztó pl. a víz időnkénti leengedéséhez.
    Fitting, könyök, T. És akkor nem említettem a T osztó miatt szükséges apa-apa toldókat, vagy ha nem toldózik, plusz fittinget a plusz csőhöz, leeresztő csapot.
    - 40k egy ilyen pumpa/tartály kombó ami már-már D5 szint, sokan meg vannak elégedve vele.
    Mert ki mondta, hogy ha tól-ig árazás van akkor az alja is és a teteje is eredeti D5? Ha nagyon spórolni akar valaki, igenis lehet 40-ért venni kombót.
    - Radiátor. 40-70. Tudod értelmezni mit jelent ez? Ha jó hőfokokat akar, mondjuk vesz 2db ilyet. Ha nem fér be a házába, a 30mm-es verziója még olcsóbb. Ha megelégszik magasabb hőfokokkal, értelemszerűen 1db radiátort vesz, még olcsóbb is mint 40k...
    -Csőből nem kell sok méter, de olyan kéne ami nem pottyan le hőre a fittingről, többször felhasználható, erős, nem törik és minőségi. Nekem ez vált be, ennél jobbat nem talál, ezen ne spóroljon.

    Beszélgethetünk még a dologról ha gondolod.

Új hozzászólás Aktív témák