Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz gyiku #33295 üzenetére

    2 db SSD-nek van hely az alaplap talca mogott, a HDD lenne a gond...azért passzívan nem szívesen hagynám.

    Az 5leten egyébként én is gondolkodtam, de szeretném lehetőleg csak push-ban megoldani, mert szerintem nem jelent sokat a szívó venti, de ki tudom próbálni, hátha.

    Szóval, azt nem tudom, ha a CPU hőjét rátolom a VGA-ra, mennyire fogja szeretni...egyébként is 72C körül tanyázik, ráadásul a pumpa+tartály kombó miatt 99% hogy az alsó venti kikerülne onnan, illetve, ha push pull a radi, akkor felkerülne (egy másik 12-essel együtt kinyomatni a meleget).

    Fentre kizárólag 30mm vastag radi fér be, ezért gondoltam kívülre, push only-ban.
    Viszont lenne 3-5mm hézag, mivel a két 14-es push venti a házon belül lenne, a radi pedig kívül és a ház kilyuggatott része nem teljesen egy lapos fém lemez, hanem picit alakos függőleges irányban...nem tudom mi veszne ott el a venti erejéből...

    Nem eccccerű ez, de sokan vagyunk itt, a legjobb megoldás nagyon hasonló lesz a már meglévő elképzelésekhez, ezért kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol... :R

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák