Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Vartanus #59700 üzenetére

    A legjobb dontes volt, amikor hagytam magam rabeszelni az Aquaero -ra. :) Bar a nagy meleg engem elkerult, a szobaban ahol a 'duhongom' van, nyaron 20-21 fok a max. Nyarra le is koltoztunk aludni is, itt kibirhato.

    A rendszer hangtalan, nem volt nagy szam setupolni, hogy jo legyen. Idle passziv az egesz, semmi nem megy, pumpa is minimumra van veve. Vizhofok igy 22-23 fok kozott van mindket korben. Ventik 32 fokon kapcsolnak be, 400rpm -re vannak belove, nem fixre, hanem gorbe szerint. Gameles kozben az i9 nem futi fel a cpu korben a vizet 27 fok fole, igy az passziv marad. Autocad -et hasznalok, meg amikor dronfelveteleket csinalom, ez a ket processzor intenziv muvelet, de akkor is 30 fok alatt marad a vizho. Egyebkent 5.2GHz@1.3V -ra van belove 24/7, jelenleg.
    A Ti az mar mas teszta... Game alatt siman 38 fokra is felmaszik a vizho a gpu korben, ventik 500RPM korul tekernek igy, GPU max 42 fokos, 2100MHz -n jaratom.

    Szoval elegedett vagyok. A Ti lassan cseres lesz, sot, az i9 is, ha jon a 16 magos AMD. :)

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák