Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz abridabri #56161 üzenetére

    Én kérek elnézést.Bár kicsit az az érzésem,hogy itt konkrétan széllel szembe akarsz h*gyozni...Mielött félre értenéd,a D15 egy nagyon jó hűtés.De,az hogy a te jelenlegi rendszerednek mekkora a hangja ahoz képest,ne legyen álltalános érvényü.Nyugodtan hidd el,hogy amit írtam akár igaz is lehet.Gondolva itt a jól megépített vízre.Csak példának:asszonynak laptopja volt,száműztem,mert agyfaszt kaptam a hangjától.Inkább raktam össze neki egy gépet...Vízzel hűtve.
    Csak a saját példám:35fokig nem mennek a ventik a radikon,elől 2db 14es aerocool ds nyomja be a levegőt kb 450-es fordulaton(tehát kb hang nélkül),d5 2-es fokozaton,egy xspc photonon(nagy,nehéz)szintén hangtalan.Net,stb kb ennyi a zajforrás...Ha játszom esetleg,bekapcsol a többi venti,kb 500as fordulaton...Még mindig messze nem hangos.Sőt...Játék alatt néha lehet hallani a vga hangját,ha leveszem a hangot,úgy hogy akkor minden venti mozog...
    Hozzá teszem,hogy ár-érték arányban valószínüleg a D15 nem kicsivel jobb,de felesleges összehasonlítani a kettőt,pláne rendszer szinten.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák