Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    No tegnap eltemettem a DDC-t :(. Filmnézés közben arra lettem figyelmes egyszer csak lelőtte magát a gép, no mondom wtf :DDD. Nézem áram van akkor gép visszakapcs indul pár sec és vissza lelövi magát, hmm mondom itt valami nekem gyanús, gép kinyit közben indít még egyszer majd fülelek hó mondom nem megy a pumpa... király...
    Külön táp beüzemel.. semmi... fesz szabályzó kiköt direktben indít 12v-ről semmi :(. Kellemetlennek kellemetlen szitu mert hát pont nem jókor esik most ki a gép pár napra... végül is 6500Ft-ot buktam annyiban volt a DDC így nem egy világvége a helyzet.
    Tartalék pumpa van egy jó öreg TT P500 ment is a fejvakarás vajon átnyomja e "szupermaci" MX-et meg a vga FC blokkot plusz a 2db sorbakötött 480-as radit :D...

    Meglepődve tapasztaltam, hogy átnyomja és nem is vészes így első ránézésre a helyzet mert hasonlóan forgatja a folyadékot mint a leszabályzott DDC. Persze, hogy ne örüljek kiderült, egy tesztjáratáson, hogy az egyik csatlakozónál van egy repedés így ereszt a P500... így adtam neki egy kis kétkomponensű epoxit meglátjuk megoldja e a problémát. Illetve, hogy éles tesztben is elbírja e a rendszert illetve elég lesz e.
    Bár úgy gondolom ha átforgatta a teszt alatt akkor talán nem lesz gond.

    Aztán majd meglátom, mi lesz helyette egyelőre ideiglenes megoldásnak talán jó lesz remélhetőleg :).

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák