Új hozzászólás Aktív témák

  • FID

    őstag

    Megvan miért csinálta a ddc azt mintha húzogattam volna a gázt. Hát kérem szépen:
    ugye Apogee drive2 van a cpun. mikor leteszteltem nem folyt mikor összeraktam akkor sem. De 2napra rá kezdett eltűnni a víz. Utána töltés 2napra rá megint eltünt. És a ddc le fel pörgött. Mondom megnézem a vezetéket akkor hol jó volt hol nem. Gyanús gyanús! Piszkálgattam és egy csepp ment a kezemre. Kikaptam a gépből szétszedtem és látom, hogy a műanyagház el van repedve és a kábel forrasztás is gány. Fasza!
    Tuti nem én repesztettem el a belsőházat mert azt hallottam volna. a ddc tocsogott :DDD ezért volt a gázkar effekt. látni nem láthattam mivel annyira kicsi volt és ami folyt az a kábele belsőfelén ment le.
    Még jó, hogy minden ami lényeges 2db van belőle. Így kicseréltem most tesztelek.

    Bár nem tudom az milyen ddc volt de nagyon hangos volt t3öbbet pörgött mint a mostani meg vastagabb volt pár mm-el és csak molex volt rajta. A mostani olyan mint ami régen volt molex +rpm mérő.Ennek van lefogató fül a másikon nem volt az jobb is volt mert a drive teteje így máshogy van fent elforgatva. Ennyi belefér ha nem lesz vele problémám.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Új hozzászólás Aktív témák