Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    Nézegetem a 180-as radikat, mert a gépház pont olyan széles és beférne faragással. Rohadt nagy választék nincs ami azt illeti, Alpha meg Phobya. Kár hogy 45 vastag csak, de még így is kicsivel nagyobb felülete van egy tripla 120as ultránál. Szóval jó.
    Nekem az lett volna a gondolatom, hogy single alul meg felül és akkor faszán átszellőzteti a házat. Csak épp 20 rongy darabja. Nem is terveztem tovább. :DDD
    Marad a 360 ultra aztán rohadjon meg minden alkatrész ami nem kap a huzatból.

    Oldallapra lesz szerelve. Belül a ventik szívnak és fújnak a házba. Felül meg alul ki lesz vágva a ház és úgy megy ahogy akar a huzat. A radi meg kívül lesz az oldallapon. Itt a kinézet azon fog múlni mennyire szépen csinálom. De mivel lassan elérek a végstádiumhoz és elkészül teljesen illene szépre, hogy nektek is megmutathassam, ne csak a gány topikba. ;]
    Még azon gondolkodom a radi két oldalán olyan 5 centis csíkba ki kéne vágni és plexit kapna, az lenne a kukucs nyílás, kék ledek bent. Csak nem vagyok benne biztos hogy a végletekig kéne gyengíteni a házat, főleg a nehéz radi mellett ezekkel a díszcsíkokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák