Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz lappy #4819 üzenetére

    Akkor jól sejtettem

    Leválasztó kapcsolót
    Rákerestem de veszett árakat találtam

    Esetleg tud valaki olcsón ilyet, vagy ami jó lehet hozzá

    Mert akkor nem marad más minthogy a bojler potméterével kapcsolgassam, ha tönkre is megy idővel akkor is tudom cserélni(Ez ő)

    Esetleg akinek lenne egy bontott de jó és nem kell neki, vagy jelképes összegért, privátba

    (#4820) PROTRON

    Régi parasztház folyosón van a óra doboz ott van egy kismegszakító, de ott hogy merre hogy megy hogy bármit is oda tudja kötni nem tudom
    Másik vége kijön a falból a bojler mellet
    De hogy közte merre kolbászol azt az tudná megmondani aki 1986-ban csinálta, de már nem él

    Így gondoltam a bojler mellég ahol kijön a falból oda tenném a kapcsolót

    Nálunk nagyon sokszor kapcsolt a vezérelt nappal is vagy 3x 4x, nem csak éjszaka

    Így ha 3 esetleg 4 fűtési periódus kimaradna az szerintem olyan 20-30% csökkenés lenne
    És pont e miatt aggódok hogy hivatalosan kellene megcsinálni, mert ha látják a fogyasztás csökkenést a sok sok éves értékekhez képest még kijönnek ellenőrizni

    Nem tudom miért fogyaszt ennyit egy 6-7éves Hajdú bojler AQUASTIC AQ100, sajnos mikkor vettem mit se tudtam hogy melyik milyen vastag szigeteléssel van ellátva, így lehet hogy ez egy nem igazán vastagon szigetelt

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák