Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz föccer #24295 üzenetére

    Nagyon csípem, azért az egyért kár, hogy nincs rajta +PCIe kanós és molex átalakítóval kell molyolni..teszttápnak használok egyet még. De most, hogy leírtam a "legót", majdnem megint kedvet kaptam hozzá ;p

    Mint írtam, ~néma volt a gép, a húzott i5el és GTX750TIvel. A procin Scythe Big Shuriken 2, gyári slim ventije cserélve normál 25ösre, így 58mmből 71mm lett, simán elfért, a rostélyra belül még egy szűrő is felkerült. Állítva, táppal felül üzemelt a gép, amit a procihűtő bedolgozott alul, az felül a tápon és az 5Vra kötött 8as ventin át rögvest távozott, nem volt módja befülledni a kecónak, a vinyók is elvoltak kényelmesen. játék közben 175W max. fogyasztást mértem, ez a táp hatásfokát is számítva ~150Wot jelent, ennyi hővel halkan elbánt ez a felállás, a procihűtő ~1100on tetőzött, a 8as venti meg ~900on. A tápnak tudod milyen hangja van..szinte semmi.
    Szóval ha halkítanád, fentieket javaslom, van topdown megoldás <70mm magassággal (pl. hirtelen 1 / 2), ami elbír 100Wal, a házventit meg vagy simán kösd be 5Vra vagy cseréld egy minőségi/halk darabra..és állítsd élére a gépet, jót tesz neki a kéményhatás :K

    Nálad mi van konkrétan a gépben (proci)? Ha valami kisebb TDPjű megoldás, a gyári hűtőnél jóval halkabbat lehet olcsón is szerezni, pl. ilyet.

Új hozzászólás Aktív témák