Új hozzászólás Aktív témák

  • Dim

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ismét keresgélek. Én többnyire a belépő, Kínából rendelőset szoktam választani, az itt válagató többség alatti árkategóriában.
    Viszont nem vagyok folyamatosan képben, ha valaminek aktuális a cseréje itt szoktam tanácsot kérni. Többek közt a fülesekkel kapcsolatban is.
    2-vel ezelőtt QCY T1C volt, ezt sokáig használtam nagy megelégedésre, első TWS fülesem volt. Történt vele 1-2 baleset. Családban is vettem párat a gyerekeknek, volt 1-2 próbálkozás, nem minden vált be illetve időnként elhagyták a felét, stb.
    Később egy QCY T17 lett a saját részre vett csere és ezt is szerettem.
    Ezzel is történt ez-az és sajnos megint kellene egy új darab.
    Ezt is szerettem, nekem megfelelt a hangja is.
    Amit keresek:In-Ear, lehetőleg 10 alatt, de túlmehet , ha valami nagyon jónak tűnik, viszont nem egy nullával...
    Van fejhallgatóm is, sokmindenhez inkább azt használom, ebben szoktam viszont többek közt füvet nyírni, utazáshoz is szeretem időnként. Ha van ilyen méretben és árkategóriában zajszűrős, az pozitívum lehet. Töltőbölcső és hosszú játékidő külön-külön is igény.
    Szóval ha van ötlet, ami valamelyik kategóriában jobb a nevezett típusnál és ajánlottabb, ne tartsátok vissza!
    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák