Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milszab

    senior tag

    válasz Riegerr #244 üzenetére

    Én is nézelődők a Sennheiser fülesek között. Amit már érdemes megvenni az az RS 160. Erről azt olvastam hogy semmi alapzaj és szépen szól igaz nincs olyan mély, de valószínűleg ezt hangszínszabályozással lehet korrigálni, vagy pedig ott van az RS170 ami már tud mindent, igaz drágább egy kicsivel. De ott vannak a 165-175-ös változatok is. Ebből már a 165-ös is tudja a mély kiemelést. Igaz árban ilyen 50körül kezdődnek, de ahogy olvastam ez alatt nagyon nem is érdeme nézelődni ha nem akarsz szívni vele vagy éppen alapzajt hallani. Ja és lehet hozzájuk külön venni még egy fülest is. Ez pl. esti filmezésnél ha ketten vagytok tökéletes.

    Kár hogy nem pörög ez a topik pedig biztosan sok embernek van ilyen fülese, vagy éppen szeretne venni. Igaz negyed annyiért tudnál venni vezetékest, meg lehet hangosabban szebben szól, de akkor is csak ott a kanóc, ami néha bajos és idegesítő. Igaz ez lehet nem ér meg sok embernek dupla annyi pénzt.. Nekem megérne ha jó, aránylag jó minőséget kapok.

  • #79715584

    törölt tag

    válasz Riegerr #2451 üzenetére

    Hali,
    Soundmagic e10-nek van bt változata is. Telekomnál még van 10k-ért, ha érdekel. Én olyat vettem, még keveset hallgattam, de nekem megfelelő lesz ennyi pénzért.
    Amúgy a fent említett két termék tesztjét olvastad? Mindkettőről jókat írtak, ahol én néztem.
    Blitzwolf: "A magas, közép és mély hangok egyaránt tiszták és erősek voltak, így a legtöbb zenestílushoz tökéletes választás, bár talán a hardcore rock rajongók kissé keményebb basszust szeretnek."
    Edifier: "Mindenféle muzsikával próbálgattam, legyen az rock, pop, komolyzene, vagy annak a modernizált változata – mint Lindsey Stirling dubstep violinja -, ahol sok magas és mély hang is egyszerre van jelen, mindegyiket remekül megszólaltatja az Edifier W830 BT."

Új hozzászólás Aktív témák