Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noddy

    senior tag

    válasz llll #18313 üzenetére

    Szerintem ezt neked is látnod kellene.
    Ha minden relatív nem mondhatod semmire hogy rossz vagy hogy jó. Mert ami neked jó az a másiknak rossz, vagy fordítva, sőt ami ma rossz volt az holnap jó lesz. Tehát nincsenek is határok, mert mi alapján húzod meg a határt, hogy na mármost ez rossz vagy az jó. Ha pedig meghúzod a határt lemondasz a relatívizálásról, mert akkor nem pakolgathatod a dolgokat.

    Azt hárítod, hogy igenis van jó és van rossz. És mindig dönteni kell melyiket választod. És ezért felelősséget is kell vállalni.
    Tényleg következetes az álláspontod, hogy nincs álláspontod.

    Világos kérdésekkel mehetsz Jézushoz. Az hogy te mit gondolsz a saját szellemi képességeidről az te rád tartozik. Hogy igében, jelben, keresztyének által vagy szemtől szembeni találkozásban fog Jézus válaszolni azt döntse el Ő. Mindenesetre ha a hülyének tetetés nem hiszem, hogy jó stratégia. Mert szerintem nem arról van szó, hogy nem érted, legfeljebb hogy nem akarod megérteni, vagy ha meg is értetted nem fogadod el. De ha rosszul látom akkor bocsánat. De nekem nagyon ez jön le, hogy játszod itt a félkegyelműt, holott gondolkodsz és értelmes vagy.

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Új hozzászólás Aktív témák