Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lao ce

    aktív tag

    válasz Noddy #11028 üzenetére

    ja, tenyleg irja. ettol meg fura nekem az egesz. nem all ossze logikailag az hogy ez latomas lenne. honnan tudja mas mit lat? (mar bocs)

    hat eszak szerintem nincs :) (bar marginalis hulyeseg). ha van eszak akkor van magnesesseg de legalabbis nappal es ejszaka, azaz csillagok, azaz fizika, azaz kemia, szoval... eleg hetkoznapi. tajekozodas? szoval a menyorszagban el lehet tevedni? szoval az egesz olyan mint egy masik bolygo monjduk?

    ha parhuzamos dimenzio akkor miert kell repulve jonni allandoan? nem, nem jon ez ossze a szamomra. ha parhuzamos foldrol beszelunk akkor nincs miert repulni. ha meg parhuzamos de foldon kivuli akkor foldon kivuli letrol van szo.

    "Hogy Istennek mi kényelmes és mi ne nem? Egy mindenhatónak nem te fogod megmondani, hogy mit tegyen vagy szerinted mi lenne az optimális."
    en nem is mondom meg senkinek. csak azt irtam hogy logikatlan.

    nicht kompot

  • Dorien

    veterán

    válasz Noddy #11028 üzenetére

    "...Hogy Istennek mi kényelmes és mi ne nem? Egy mindenhatónak nem te fogod megmondani, hogy mit tegyen vagy szerinted mi lenne az optimális..."

    Szerintem egy kicsit gyerekes elképzelés ez a "mindenhatóság". Ha léteznek felsőbb szellemi hierarchiák, akkor ott ugyanúgy megvannak a különböző hatalmi erőviszonyok, mint itt a földi bioszférában vagy emberi társadalomban.

    "...Ez a kérdés is kb olyan mint az evolúció, csak akkor tudnánk meg, ha visszamennénk az időben/illetve ténylegesen idejönne egy ilyen létforma vagy mi mennénk oda, addig az egész csak egy izgalmas elmélet marad..."

    A szó szoros értelmében maga az evolúció nem elmélet, hanem előttünk (és bennünk) zajló, vizsgálható folyamat. Persze, hogy a múltban úgy ment-e végbe a fejlődés, ahogyan azt ma a tudósok elképzelik, az már más kérdés.

    [ Szerkesztve ]

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák