Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz Dalai Láma #10722 üzenetére

    Nem értelek. Leírod, amit korábban idéztem, hogy az evolúció elfogadásának Noddy életében egyetlen akadálya Noddy maga... és után nem fogadod el a következményt, hogy minden más tudósra igaz ez, aki nem hisz az evolúcióban. Aki pedig olyan dolgot nem fogad el, ami szerinted már megkérdőjelezhetetlen tény, és nem tud magán túl lépni... hát nem tudom, hogy minek is lehet nevezni... begyepesedett őskövület? lúzer? stb...

    És nem értelek, hogy ezek után miért gondolod, hogy hisztizek? Én csak kifejtettem azt, amit a hozzászólásod elrejtett.
    Én kevés biológust ismerek, de akiket ismerek, azok többsége a ma általánosan tanított evolúciós tanokat elutasítja. Tudom, ez szubjektív, de mindenképpen elgondolkodtató.
    Én azt látom, hogy annyira benne vagy az evolúciós témában, hogy egyrészt szinte minden bibliai igeversre rá tudod húzni, másrészt ki mered jelenteni, hogy aki másképp látja a dolgokat, az tévúton van...
    Ezen a területen én befogadóbb vagyok :) Engem hidegen hagy, hogy hat nap alatt teremtette-e Isten a világot (a Mindenható megtehetné, azért Mindenható) vagy evolúció útján... A lényeg, hogy Isten teremtése vagyunk, és függünk Istentől, akár tudomásul vesszük, akár nem.
    A média(mogulok)-at a nat geo kapcsán említettem. Valami okból minden keresztény témájú "kutatásuk" üt a kereszténységen, de sajnos ezt csak a tények elferdítésével és tények és feltételezések tudatos keverésével érik el.

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák