Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz csiga997 #453 üzenetére

    Igen, erre gyanakodtam (rá akar beszélni a saját árujára, bár rossz módszerrel).
    A nem létező típusszám az én hibám, túl sokat láttam aznap na és nem is tegnap volt (jó két hete talán...).

    Természetesen nem csak erre használnám, hanem mindazon szituációkban ahol az ember vakuzásra kényszerülhet (beltér, családi szülinapozás, satöbbi satöbbi).
    A felemlegetett táncversenyeken pedig általában teljes teremvilágítás van, sajnos erősen változó a mértéke és a minősége; általában nem nagytotált fotóznék, hanem egy-egy (néha kettő) pár lenne a képen.
    Cél lenne hogy ne mozduljon be a kép (beépített vakuval előfordult hogy a táncos testének nagy része éles, de a lába és/vagy a keze erősen elmosódott - bár itt lehet hogy máson múlik a dolog, pl. lehet hogy valahogy rá kéne vennem a vázat hogy ha már elvileg tud vakuszinkront 1/500s-mal is, akkor csinálja, ne pedig 1/60s mellett vakuzzak?), a ''dinamizmus érzékeltetése'' a bemozdulásos életlenséggel az egy másik játék, máskor... :D

    Néha van olyan is - de ez inkább előadás vagy egyéb bemutató, mint verseny - , hogy villany lekapcs, és a fellépőt szelektíven világítják (reflektorokkal), de ez jóval ritkább.

    Köszi a gyors választ, azért megnyugodtam :) és kicsit tisztábban látok.

    (hülyén hangozhat, de a rossz megfogalmazás ellenére biztosan érted: Mitől függ, min áll vagy bukik hogy mi a főfény? Nyilván most kicsit (még) hülyébbnek tűnök mint eddig, de sebaj :) Végülis úgy tanul a gyerek ha kérdez.)

    [Szerkesztve]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák