Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    Topikgazda

    válasz Vasy09 #278 üzenetére

    Az ilyesminél két változat van. Az egyik az egybeépített, a másik meg a keystone-os. Bár az előbbi is gondolom jó, én az utóbbit tudom ajánlani, mert nem kell lecserélni az egész aljzatot, ha valami változna, pl bele akarsz tenni egy optikait is vagy tudom is én. Ilyesmi, ami a keystone-hoz kell előlap: [link] itthon általában 2-eseket árulnak csak, nagy ritkán 3-asokat is. 4-eset kintről kellett rendelnem, gagyi kínai műanyag, de arra jó, amire kell meg szabvány méret, úgyhogy a szerelődobozra simán rá tudtam csavarozni. Szerelődobozból szögleteset jobb venni, abban jobban elférnek a dolgok. Kelleni fog még keystone anya, nézd meg a kábeles linket, annak menüjében vannak ilyenek is. Ezekből is olyat érdemes venni, aminél nem kell ilyen benyomkodós eszközt használni, hanem a lezárásnál vágja be magának az érpárokat a helyükre. Ha így csinálod, akkor mindenképp a tömör rezes fali kábel a jó, anyára nem lehet patch kábelt szerelni. Meg nyilván kelleni fog patch kábel is valamennyi, hogy elmenjen az aljzattól a router-ig.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák