Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz marilllyo #396 üzenetére

    A 100%-os acc biztosan szépen néz ki, de túl nagy áldozattal járna. Olyan már volt, hogy csak a platina miatt játszottam egy játékkal (főleg rövidebb PS+-os játékok, mint a Burly Man at Sea vagy a Conan), de nem hagytam még ki játékot azért, mert már nem megszerezhető a platina. Ráadásul anno a PS Vitához csináltam az accot, és már a gép bemutatója is adott trófeákat. Na, én még azokat se szereztem meg. :D

    Anno tizenévesként nagyon rá voltam függve a Ubisoft játékaira, és a Splinter Cell széria volt a kedvencem, na meg a Prince of Persia. Többször végignyomtam őket, a Splinter Cellben simán nyomtam a "ghost" végigjátszásokat, úgyhogy a fiatal énem előtt tisztelgek azzal, hogy megszerzem a platinájukat - még akkor is, ha mai szemmel ezek a játékok kritikán aluliak. A Splinter Cellről nem tudok nyilatkozni még, de a Prince of Persia felett sajnos nagyon el járt az idő, és ezen a gyalázatos port sem segít (gyenge látvány, grafikai bugok, konstans alacsony FPS nagyon sok indokolatlan droppal stb.). De akkor is lenyomom. :D

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák