Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz ArthurShelby #60916 üzenetére

    az a baj hogy még mindig nyomják azt a hulladék analóg TV csatornákat, holott a helyükre lehetne vagy 20-26DS frekvenciát benyomni adott területre...
    Eger melletti községben pl 16DS sem volt csak 14DS úgy meg csak ~700 megabiten osztozik kitudja hány utca
    US-ből meg akárhogy reseteltem a TC-t 5-öt láttam max tehát felfelé van úgy ~135megabit
    azzal nem is volt gond felfelé mindig ment csutkán mert kevesen torrenteznek vidéken akik meg mégis azok beférnek abba a 135megabitbe

    a letöltés a gázabb mert sok 120-240-es user van és azok ugye csak azt a 8DS-t tudják szívni 14-ből meg nem is lehet úgy szétosztani hogy 1-8 DS-en az előfizetők egyik fele 9-16-on meg a másik fele
    mindenképpen lesz 2 DS amit mindkét fél használ
    éjszaka és reggel nem volt gond csúcsidőben viszont 180-190megabit volt meg 240-ből

    ahogy néztem az analóg csatornalistát van rajta 26 TV adó illetve 107MHz körül 3 rádió [link]
    2000-es évek elején épült a komplett Eger és környéki hálózat szóval gondolom 850MHz-et simán tud
    ha kidobnának még legalább 10 analóg TV csatornát máris lehetne 24DS sáv meg mondjuk még egy US sávval már 6 bőven elég lenne jó ideig

    24DS-en meg harmadolni lehet adott node-on az előfizetőket így simán lehetne 1-8, 9-16, 17-24-es DS-re szétosztani a modemeket és voila máris nem lenne gond a sebességgel
    persze legjobb lenne ha végre leállna az analóg TV és máris lehetne vagy 40DS sáv meg végre 8US is
    aztán azzal sima ügy lenne az 500-as csomag is évekig

    ED3.1-en meg majd jön a gigabites meg a 100megás feltöltés :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák