Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz blakey #36097 üzenetére

    Szerintem kétszer vagy háromszor írtam le, hogy két gigabites gépen is leteszteltem, és csak 80-90Mbit volt mindkettőn, nem hardver hiba vagyis de, a 10 méteres a UTP kábel a hardver hiba, ahogy azt az elején gyanítottam (a másfél méteres UTP-vel közvetlenül az ubee-ra notira csatlakozva jött a 240mbit. Úgy tűnik 600ft.-os felárért bent hagyták ezt az akció végén, gondolkozom hogy kell-e ennyi, mert 3 havi 900gigás határ miatt nem biztos megéri 10gigás x264 helyett helyett 25 gigás BD-ket szednem)

    Most ott tartok, hogy görög javaslatára átírtam az IP címet meg a kezdő helyi címet UPC felületen, aminek hatására elszállt az egész a francba, ressetelnem kellett az Ubee-t :DDD

    Intruder2k5: Köszi szépen, megy :R Az volt a baj, hogy próbáltam én is kihúzott net mellett configolni a Dlinket, de a szar króm (vagy user error) gondolom cachben hagyta a 0.1nél a UPC-s felületet, ami ugye üres képernyőt dobott egy visszaszámlálóval.
    Átmentem operára, ahol a cache üres volt a 192.168.0.1nél -ra és ott már elértem a Dlink felületét.

    Szóval köszönöm mindenkinek!

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák