Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz balage25 #25107 üzenetére

    Csak az a baj, hogy ez sosem történik meg! A UPC-hez hiába jelentem be, semmi mást nem tudnak csinálni, mint hozzám kiküldeni a technikust, aki huszonharmadszor is meg fogja állapítani, hogy házon belül semmi probléma nincsen, ahogy ez már meg is történt sokszor! Ezután közli, hogy leadja a külső hálózatosoknak, akik soha nem fognak ideérni, soha nem fognak semmit se csinálni! Illetőleg valamikor tavasszal láttam, hogy volt itt valami alvállalkozó cég, talán a OneTelecom, akik vagy egy héten át, naphosszakat elheverésztek a fűben a mellékutcákban, de azt nem tudom, hogy egyébként ezen kívül mit kellett volna csinálniuk! Változni akkor sem változott semmi...

    Egyetlen egyszer volt olyan, hogy egy korrekt technikust küldtek ki, aki nem passzolta le a feladatot, hanem felmászott az oszlopra, és megnézte, megmérte az erősítőnél is, aztán lement a node-hoz is, bár érdemi javulást sajnos nem tudott elérni, mert állítólag az erősítőben sem lehet feljebb állítani semmit, de Ő legalább megpróbálta! Ez egyszer volt a sok alkalomból, viszont az állítólagos külső hálózatosok a mai napig nem állították be normálisan, legalábbis a nem normális működésből nekem ez jön le!

    Az konkrétan engem mint előfizetőt nem érdekel, hogy kik és mit határoztak meg, és milyen alapon, a jelszinteket illetően, csupán, hogy az általam kifizetett szolgáltatás működjön akkor is, ha véletlenül kisüt a nap!

    Az ÜFSZ-nek meg hiába mondom el, és esetleg látják a gépben is, hogy már volt kint technikus egy-két héten belül akár többször is, akkor sem tud mást csinálni, mint megint kiküldeni! Ilyen volt tavaly is, amikor összetörték az optikát az ELMŰ-sök, hiába jelentettem be harmadszor, negyedszer is, akkor is minden alkalommal hozzám küldték újra a technikust! Barmok!

    [ Szerkesztve ]

  • poli27

    veterán

    válasz balage25 #25107 üzenetére

    Ott a hiba hogy szerinted, ezeket az értékeket olyan emberek határozzák meg, akik életükben ki nem nyitottak egy erősítőt, és fogtak a kezükben dc-t, de papíron a tanultak szerint így kell lennie szerintük,holott ez a gyakorlatban másként van!Soha nem másztak meg egy oszlopot, csak ülnek az íróasztal előtt ez a probléma forrása!

Új hozzászólás Aktív témák