Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Riccio

    addikt

    válasz Peltár #24498 üzenetére

    A víruskergetőt ledobtam, a routert nem tudom, mert a UPC-é (Technicolor TC 7200 asszem). :DDD
    Viccet félretéve másik két számítógépen sem megy, viszont mobilnettel meg igen (azon a gépen amin a UPC-s WiFi-re csatlakozva nem). Tegnap este csináltam még egy Factory Resetet a 7200-ason, de ezzel csak azt értem el, hogy böngészni sem lehetett, amit viszont egy ma reggeli factory reset végül nagyjából megoldott, most kábelen tudok nagyjából böngészni, viszont WiFi-n egyáltalán nem. Az ezeregyszázéves chello.hu-s címem (amiről egyébként azt sem tudom, hogyan tud még létezni mert az az előfizetés amihez az tartozott rég nem él) egyébként működik, szóval tényleg nem értem a dolgot. Az SMTP tiltás miatt viszont az IMAP-nak még működnie kellene szerintem. Az ügyfélszolgálattal végül egyébként abban maradtunk, hogy holnap küldenek egy kollégát aki megpróbál a végére járni a dolognak és ha kell kapok másik router+modem kombót. Egészen kb. 3 factory resettel ezelőttig azt csinálta, hogy ha kábelen próbáltam meg adminisztrálni (bármilyen beállítást módosítani a webes felületen, vagy egyáltalán hozzáférni, akkor időtúllépett és kb. 10ből egyszer töltötte be azt a menüpontot amire rákattintottam).

    Szerk:Tegnap napközben egyszer egy kis időre működött és az egyik mail fiókot beszinkronizálta.

    [ Szerkesztve ]

    Deutsch Richárd Fotográfia / www.riccio.hu

Új hozzászólás Aktív témák