Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz canniball #23516 üzenetére

    Nekünk 2 ügyfélszámmal ment a TV és a net. Minden évben egyre jobb egyéni ajánlatokat adtak. Olyan szinten, hogy 1 év hűséggel kicsit olcsóbb volt a tv+net, mint a tavalyi TrioL. Telefont mi se használjuk.

    Rábeszéltek, hogy vonjam össze és menjek csomagba. Mondtam oké, 2 év hűség, legalább nem kell minden évben fenyegetőznöm. Mára nagyon megbántam, mert jelenleg úgy néz ki se hűség alatt, se hűség után nem tudok szabadulni a csomagtól.

    Ismerősöm szintén csomagban volt és csak netet akart. Nem tudott csak netet kérni. Azt mondták nem mondhat le 1 szolgáltatást, csak a csomagot. Ha viszont lemondja, hónapokig nem igényelhet szolgáltatást....

    Úgyhogy barátnője nevére előfizetett 1 év hűséggel 120-as netre, majd lemondta a csomagot. Úgyhogy megoldotta a problémát, de ügyeskednie kellet.

    (#23517) CallaoW: Sose hívtam még UPC-t telefonon, pedig elég sokszor beszéltem velük. Facebookon írok nekik ha akarok valamit, vagy csak üzenek, hogy holnap hívjanak. Ugyan ez működik honlapjukon is. 0 Ft és nem kell hozzá vezetékes telefon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák