Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR!!

    aktív tag

    válasz mlinus #19471 üzenetére

    Van alternatíva: Digi

    Akciós ajánlat új ügyfeleknek: digi tv csomag+digi 50 + teló havi 3.990 Ft :C

    8.500 ért digi + (92 adás) + digi 1000 Mbit + teló VS UPC 53csatorna + 60 net + teló

    (#19472) kabelmania27: megpróbálom , helyi ügyfélszolgálaton bent voltam, ott azt mondták ők megkerestek decemberben és valamikor januárban... Biztos vezetékesen napközben amikor szinte senki nincs otthon és nem emailben vagy megadott mobilon.

    (#19474) tomp: írtam nekik fb-re priviben és leráztak

    Egy korábbankiküldött számlán tájékoztattak, hogy az internet szolgáltatásukat továbbra is határozatlan időre a listaár (14 224 Ft) helyett 3799 Ft-ért tudják biztosítani. "Az aktuális havi számlájukon a díj e miatt emelkedett meg. "

    Ezt a magyarázatot kaptam arra vonatkozón, miért emelkedett meg az internet ára.

    És eddig azért nem kerestek, mert jelenlegi 8477 Ft-os havidíjat fizetnek határozatlan idejű szerződéssel, ehhez képest ugyan ez a csomag a 12 és 24 hónapos határozott idejű szerződéssel 8899 Ft és 7999 Ft lenne. Jelenleg így Önök kedvezőbb díjat fizetnek az aktuális előfizetés díjjaknál.

    Köszi !

    Na most hívom a telefonos ügyfélszolgáltaukat...

    miszter

Új hozzászólás Aktív témák