Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz MadMancs #119784 üzenetére

    Köszi!

    Ez lett volna a következő kérdésem, hogy van-e olyan modem ill. cserélt-e vki úgy, hogy egyértelmű javulás állt be. Sw-ben nálam még 2-1 fut de ahogy láttam a 2-2-vel is ugyanaz a szívás megy így ebben nem bízok.

    Kedd körül úgy tűnt javul, de tegnap is folyamatosan szakadozik, nem töltenek be oldalak. HO-ban itt ülök a gép előtt egész nap, gyk. randomban ha megnyitok valamit akkor kb. minden 5-10. próbálkozás elhasal, egész napra vetítve.

    Másik kérdésem, hogy mivel lehetne ezt normálisan logolni? Chrome alá feltettem az Internet Connection Monitort de igazából az sem mutat valós használhatóságot. Napi 20-30 szakadást ír 3mp pollinggal, de ennél legalább 3x több esetben látom fizikailag, hogy rányomok és nem tölt. Vagy 10-20mp-ig várom az oldalt.

    @woodworm
    Ha modem módban vagy, akkor működő internet kapcsolat kell a gui eléréséhez.

    Erről nem tudtam. Az okát nem is értem.
    Rá vagyok kötve a routeremere, az a modemre... és ha onnan kifelé már nem megy kapcsolat akkor annak mi köze ahhoz, hogy a másik oldalról egy login képernyőt ki tud-e rakni?

Új hozzászólás Aktív témák