Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz VÁMpír #11848 üzenetére

    Természetesen UPC-s címed marad, hiszen továbbra is a UPC az internetszolgáltatód, csupán a böngészőbe írt url címeket fogja a Google szervere IP címmé alakítani! Én azt nem tudom megmondani neked, hogy a Google ebből milyen statisztikákat ment, készít, stb, de a forgalom ettől nem megy keresztül a Google szerverén! Érthetőbben fogalmazva, és rohadtul leegyszerűsítve, a Google-től fogja megkérdezni a géped, hogy mit merre talál az interneten, de nem rajta keresztül fog közlekedni! Ez alól persze kivétel, ha Google szolgáltatást használsz, mint pl. gmail, youtube, stb, de ez esetben meg UPC-s DNS-el is ugyanúgy tud statisztikát készíteni a Google a látogatásaidról! De mint azt már elmondtam jópárszor, ha valakinek Google fóbiája van, akkor használjon más szervert, van bőségesen publikus DNS szerver a Google-n kívül is!

    Különben meg ott az NSA és társai, nem tudom miért pont a Google miatt aggódsz..?! Én pont leszarom, hogy mit figyel a Google a netezési szokásaimból!

    Természetesen a titkosított kapcsolatba ettől továbbra sem látnak bele! VPN, SSH, stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák