Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz kezo0 #103292 üzenetére

    De mi a francnak vállalsz ugyanannyiért hűséget? Maximum jóval kevesebbért vállalnék és a jóvalba minimum 1000 Ft mínusz tartozik. Teljesen felesleges. Lejárt hűségű szerződések díja max. évente egyszer emelkedhet. Nekünk eddig 281 Ft-tal emelkedett, de idejét se tudom már mikor járt le.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz kezo0 #103292 üzenetére

    a napokban kötöttem szerződést, nekem sem küldték ki azt a "Szolgáltatásra vonatkozó tájékoztató adatlap"-ot amit az egyedi előfizetői szerződést mint annak elválaszthatatlan (kunc) részeként említ és tartalmazza a konkrét (előfizető, előfizetett szolgáltatás, díj, stb.) infókat.

    kétszer hívtam őket emiatt, egyszer azt mondták az később "szokott" jönni, másodszor azt, hogy bocsánat, lemaradt, küldik pár napon (?) belül, végül utólag megérkezett ahogy bekapcsolták a szolgáltatást (3 napra rá a megrendeléstől)

    azt nem tudom, hogy automatikusan érkezett volna-e, vagy érdemes volt szólni, szerintem nem jó gyakorlat hogy nem küldik ki, mert ez így szerintem szabálytalan* de tény, hogy nekem is hiányzott és utólag jött meg.

    *azért tartom szabálytalannak, mert a szerződés létrejötte a szolgáltatás bekapcsolásának / igénybevételének időpontja, amiről elvileg a bekapcsolás előtt előzetesen kiküldik a vonatkozó dokumentumokat, amit te áttekinthetsz és elenőrizhetsz még a szerződés létrejötte (bekapcsolás) előtt. ebben az esetben viszont pont a dokumentum lényeges elemei nem állnak a rendelkezésedre, úgy hogy az ő bevallásuk szerint is hiányzik, és úgy, hogy az "Egyedi előfizetői szerződés" explicit elválaszthatatlan részként hivatkozik rá, miközben masszívan elválik tőle.

    nyilván ez nem a világ vége, de valóban hiányzik a fenti dokumentum nálad, valószínűleg utólag kapod meg, ha úgy érzed, kérd az ügyfélszolgálaton hátha hamarabb megkapod.

  • sixpak

    nagyúr

    válasz kezo0 #103292 üzenetére

    Ezt az extrém használatot nem hiszem, hogy komolyan gondolják.
    100GB egy játék manapság, néha több is.
    Mivel a tárhely véges, sokan (én is) nem tárolja a Steam/Origin/Uplay/Epic etc. játékait, hanem letölti, ha kedve támad játszani vele.
    Netflix éjjel-nappal megy mindenhol.
    Digitális oktatásról nem is beszélve.... és akkor még nem nyitottál meg egy YT-ot sem.

    Csak remélni tudom, hogy hamarosan kapnak egy csoportos pert a nyakukba....persze ez az előfizetőkön nem fog segíteni, a hálózatuk ugyanaz a kőkorszaki, szedett-vedett, foltozgatott hulladék marad, ami mellett elkötelezték magukat, még jó pár évre.
    Biztos vagyok benne, hogy nem fognak komolyabb fejlesztésekbe fektetni, reszelik a 25 éves rézkábeleket, amíg tudják, addig jön a pénz az előfizetőktől, majd egyszer csak összeomlik az egész f@s, akkor megpróbálják majd eladni, de nem lesz ember, aki pénzt adna ezért.

    Felénk a legutolsó zsákfaluban is 1000/1000 van optikán, nálunk a városban 120/10 vodafon csoda. :D

    A jövő izgalmas, ready?
    Az.... meddig bírja a balkáni szolgáltatásuk.

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • rgeorge

    addikt

    válasz kezo0 #103292 üzenetére

    Tegnap nálunk is pontosan ugyanez zajlott le, azzal a különbséggel, hogy csak az internet és a TV lesz hűséggel újrakötve, a telefon és mobilnet marad határozatlan idejű, mint eddig. A TV premium lett gyakorlatilag akkortól, ahogy letettük a telefont, én is csak azokat a pdf-eket kaptam. Internet 500-as lesz, állítólag fehér ConnectBox-al (nem fekete, nem-UPC logós most az aktuális?). A szerelőt nem szerettem volna a lakásba beengedni, így postai leadás lesz a mostani eszközre, mert olyan megoldás persze nincs, hogy a szerelő az ajtóban megáll, átadja az új eszközt, átveszi a régit és ennyi, mindenképpen neki kell akkor bekötnie.
    Akivel én beszéltem, ő sem erőltette a VTV-t, tudta, hogy a Cisco is mehet még.

    Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

Új hozzászólás Aktív témák