Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Intruder2k5 #8439 üzenetére

    szerintem aki 10-25megás csomagban van és nem vált nagyobbra még mindig ED2-es modemet kap csak nem EPX2203-at hanem a jobbik fajta EPC2203-at
    EPX nálunk is dobálta a kapcsolatot egy idő után, bejelentettem rájöttek hogy tényleg hibás kaptunk 2011-ben EPC-t azzal sose volt baj, most meg 50/5-höz EPC3212 vagy mit és ez is tökéletes :R

    akinek még a régi Scientific Atlanta modem van és szakad annak célszerű bejelenteni hibára

    és kap ilyet 10-25megás csomagban

    én pl nem értettem hogy akinél EPC2203 modem van miért nem kérik vissza ED3-ra váltáskor mikor az egy tök jó modem és sok helyen még ki lehetne vele váltani a régebbi EPX modemeket amik gázabbak
    pl aki csak egy 10megás netet vagy VOIP telót rendel annak felesleges a jóval drágább ED3 modemet adni
    oda még új bekötésnél is simán mehetne EPC modem
    pl az enyém még mindig itt van a dobozban az új modem mellett, szívesen elpasszolnám másnak aki szív az EPX modemmel, nem értem miért nem teszik lehetővé hogy az előfizető az amúgy is támogatott modemek között válogathasson... sajnálom kidobni a 2éves EPC-t de azt mondtátok itt hogy más helyen nem lehet üzembe helyezni sajnos (vagy mégis?)

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák