Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    Na, felhívtam ma a upc-t és megkérdeztem mindent.

    Jelenlegi csomag:

    Net: 240/20
    Tv: bronze (alap) +HD csomag a régi alapján
    Telefon: Alap
    Eszközök: 1 régi fajta box +2 HD mediacard
    HBO MaxPak
    Összesen: 7528Ft

    Új csomag lenne ha elfogadom:

    Net: 300/20
    Tv: comfort (pár hd csatival kevesebb lenne de azokat úgysem nézem már régóta, a legfőbbek megvannak)
    Telefon: Alap
    Eszközök: 3 mediacard (a box cseréjét 2500Ft-ot jóváírja nekünk, azt mondta ezen már ne múljon xD)
    HBO MaxPak 1490-ért marad amennyi volt 2 évig is.
    Összesen: 7689Ft

    161Ft-al több. Mást nem is akartam kisajtolni belőle mert nincs rá szükség, viszont a wifi boostert próbáltam megérdeklődni hogy mikyen elven is működik ez, hölgy volt és le a kalappal, de akkor sem értem pedig nem vagyok egy buta ember...ugyanazon az áram körön kell lennie annak a boosternek mint a connect box, hát a fene se érti ezt, azt is mondta hogy viszont elvileg lehet úgy, hogy tesómnál konnektorba be, abba a netkábel be, az egy wifiképes cucc és abból még a kisebbik vagy nagyobbik boosterből netkbel tesóm xboxába. Na, akkor aki rk van induló wifi booster csomagja, elmagyarázhatná, mert így én nem értem, miért kell egy hálózaton lennie, mit higyan kell...
    Holnap hívjon fel 2-kor addigra eldöntöm. De szerintem ez így jó lesz az új csomag.

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák