Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz #41133696 #60970 üzenetére

    Sajnos flottás csomag. Egyébként csak nyálcsorgatásként annyit, hogy 2000ft (nem írtam/olvasod félre, kétezer ft), végtelen hívás, sms, mobilnet (5gb, utána 0,01ft/GB). Ma tudtam meg, hogy ez mind igaz/érvényes eu-s roamingba is.
    És nem kamuzok, ez igaz! Ezek után lehet látni, hogy ha még így is megéri szolgáltatni milyen nagy lehúzások vannak. (persze tudom, hogy egy szolgáltatónak fejleszteni is kell, és csomó költsége van....
    És ezek után nem hogy adóztatják, hanem támogatják őket, hogy hálózatot fejlesszenek.

    Nálunk 14Mbps volt a max (xDSL), az egy családnak kevés, a ping olyan 30-45 volt.
    A telekom-nál koaxon még az a bajom, hogy nem használhatsz saját routert (ha van tv előfizetésed is).
    Az ügyfélszolgálat ugyanolyan a upc-nél, mint a T-nél. Sőt, ha felhívom a 1221-et, és a 0-ás gombot nyomogatom még gyorsabb is telefonos menürendszerben.
    Nekem eddig a T-nél nagyobb kanosszám volt, mint a upc-nél (igaz utána 2 hónap ingyen volt).

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák