Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz merqree #58883 üzenetére

    oké csak vedd figyelembe hogy szülők vidéken falun élnek
    ott csak egy konkurencia van a Telekom
    legjobb esetben VDSL de 1km-es távon laknak a DSLAM-től szóval lehet már nem ment volna 2 vonallal sem az 50megabites csomag

    mellé lehet SAT TV ami most van vagy IPTV de utóbbi ugye gáz 2TV esetén mert nem lehet 2HD-t nézni
    meg eszi a netet is úgyhogy tényleg bekamuztam hogy a Telekom megkeresett egy olcsóbb ajánlattal
    ami tényleg olcsóbb lett volna ha megkerestek volna de szarabb is :D
    szóval megadta a UPC a Trio L csomagot de NONSTOP M telefonnal ami meg azért kellett mert szülők vezetékesen hívják az országban a rokonokat és órákat beszélnek aztán az M telefon csomagban korlátlan és ingyenes a belföldi hívás

    arról nem beszélve hogy a TrioL csomagban ha 2. TV-re HD smart kártyát kérek már 10890 lett volna
    most meg 9980forint lesz és ugyanúgy mindkét TV HD-s csomag DIGITAL GOLD-al meg M-es telefon szóval minden tökéletes

    sajnos már hiába könyörögtem nem tudtam régebbi STB-ot kiharcolni
    úgyhogy Horizon box lesz de jeleztem hogy UTP-t nem tudunk oda húzni mert baromi messze van a modemtől és fene se fog padlástéren át húzni a ház másik felébe csak ezért

    összességében ahhoz képest hogy vidéki a cím és kb. nincs konkurencia csak sikerült jobb ajánlatot kapni
    tehát mindenki örül
    jelenleg 12körül fizetnek szülők a SAT TV+HD csomagra 2 TV-vel + Hoppá telefon + UPC 30-as net
    most meg lesz 9980 és a net is sokkal gyorsabb a TV ég és föld lesz a tányéroshoz képest
    a telefon meg szintén korlátlan belföldre

    már csak a fránya kábelezést nem kívánom a hátam közepére se de muszáj lesz megcsinálni
    rendeléskor jeleztem is hogy valaki nyugodt kollégát küldjenek ki mert baromi sok kábelezés meg csatlakozó felrakás lesz, szóval lesz munkája bőven és jó meleg lesz a tetőtér ráadásul üveggyapot is van tehát finoman szúr is :D

    azt el is felejtettem megkérdezni
    a Horizon Box ahhoz hogy FW-t frissítsen kell neki UTP kábelezés vagy azt simán koax-ról is el tudja végezni?

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák