Új hozzászólás Aktív témák

  • _Karesz_

    tag

    Sziasztok!

    Furcsa dolog történt ma. Délután írt az asszony, hogy se internet, se kábelTV nincs itthon. Mire hazaértem melóból, még mindig nem javult meg. A lépcsőházban találkoztam a fölöttünk lakóval, azt mondta, hogy nála nincs semmi baj, 5 perce kapcsolta ki a TV-t. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, az úriember mondta, hogy látja, hogy a modemem nem kapcsolódik, dél körül szakadt meg a kapcsolat, vasárnap délutánra tudja küldeni a szerelőt. Központi hiba nincs, technikus nem volt kint a lépcsőházban, nem csináltak semmit, ami miatt ez lehetne. Bent a lakásban én kábeleztem mindent, tudtam, hogy rendben van, de a biztonság kedvéért rákötöttem közvetlen a bejövő koaxra a TV-t és ugyanúgy nem volt jel, illetve a splittereket is kimértem. Arra tippeltem, hogy kint valaki belenyúlt a villanyóra szekrénybe. Két koax kábel jön a szekrényből bejárati ajtónkhoz, az egyiken jött eddig a szolgáltatás, a másikon semmi. Végső elkeseredésemben átkötöttem az eddig üresre és láss csodát, megjavult minden. A szekrényben a kötődoboz le van csavarozva a négy sarkán, viszont egy levágott plomba van a tetejére dobva. Felhívtam megint az ügyfélszolgálatot, a hölgy állítása szerint tőlük senki nem nyúlt hozzá, viszont azt nem tudta megmondani, hogy szokták-e plombálni a dobozt. Esetleg valaki nem tudja?

Új hozzászólás Aktív témák