Új hozzászólás Aktív témák

  • Klown

    aktív tag

    válasz Miska0330 #55707 üzenetére

    Ne is mondd! Így lettünk elsőkből utolsók. Régebben itt egy TvNetWork nevű cég szolgáltatott, ami egy magyar tulajdonú innovatív kis cég volt. 2002-2003 körül már 4 mbps körül szakítottam a neten, amikor még a 384 kbps-es ADSL is nagy szó volt. Azóta a TvNetWork-öt felvásárolta a DIGI. Mi meg itt maradtunk hoppon, mint mostoha gyerek, lemondott erről a területről a DIGI, mivel koax-os, így nem vette át. Utána jött a kálvária. Minden évben más cég szolgáltatott. (Sztár TV -> TvNetWork -> PR-Telecom -> HWR-Telecom) Az egyik volt TvNetWork-ös vezető gründölte össze ezt a HWR-Telecom nevű mosodát, ill. hasonló nevű társait. (LRT-COM, LRT-KTV, Drávanet. Érdemes a honlapokra ránézni! :DDD Ugyanaz a sablon, csak az árak vannak átírva. Tehát minél messzebb van a terület a fővárostól, annál drágább minden...) Hiába van DS3-as a hálózat, a leggyorsabb net is 120 mbps, az is ca. 8000-ért. Egy darabig reménykedtem, hogy a UPC majd felvásárolja, mert illene a portfólióba, s csak az uplink-et kellene kicserélni, s napok alatt elindulhatna, de erről már kezdek letenni. Végülis van gyors net itt is a T-től, nekem is Netmánia 1000 van optikán, de nem tehetek róla, de nagyon viszketek a magentától, nem egy szimpatikus társaság! Ha tehetném az elsők közt dobbantanék tőlük...

    A DIGI meg jól itthagyta szarban a területet, így abban se nagyon bízhatok, hogy ők vennék át, mert akkor már rég megtehették volna, mikor a TvNetWork-öt felvásárolták, ahogy a Sibrik Miklós út környékén, meg a Pók utcai ltp.-en történt. Ott már régóta kánaán van, itt meg córesz...

    Üdv: Klown

    [ Szerkesztve ]

    << Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Új hozzászólás Aktív témák