Új hozzászólás Aktív témák

  • mikung

    aktív tag

    válasz Intruder2k5 #55247 üzenetére

    (#55172) cigam

    "Ugye szó volt arról is, hogy majd összel a Horizon box kap software frissítést, és elérhetővé válik a fizetős videótéka. Később a netflix-et is beígérték. Telt múlt az idő, és nem történt semmi."

    "Volt idő, amikor olyan box kaptál, de volt olyan idő is, mikor még csak egy tucat analóg adást lehetett nézni. Elmúlt! Lehet merengeni azon, hogy régen minden jobb volt, de felesleges. A jelenből/jövő(box)ból ;] kell kihozni a maximumot."

    It ... is ... Hungary ... nála is gáz, de végülis apátia mellett minek HGW -el egybeépített 6 tuneres Samsung Horizon ...

    TV megy ? Végülis megy csak húzd ki dugd be a boxot ha sz@r. Visszanéző megy ? De az úgyis csak ingyen extra ... felvétel ? Há mi kéne még, toronyóra lánccal ? Egyébként is a régire nem dughattál nagyobb winyót ...

    Tehát : Nincsen jogalapom megpakoltatni a UPC -t a GVH -val, mivel amit az ÁSZF -ben írnak hogy fizetem (TV nézés) az végülis működik. Tudom nézni a raktárpatkányokat, a nyalóvilágot és a big bránert. Az már részletkérdés hogy amivel beetetnek az mint a kutya vacsorája, a céleszköz meg leginkább olcsó amit áramtalaníts és jó lesz.

    Miért írjuk le 100x hogy vacak ? Mert ha nem írjuk le, még a végén azt hiszi pár erre tévedt szerencsétlen hogy már minden kijavítva, nyugodtan leadhatja a cickó boxot és kap egy minőségi jövőboxot. Akinek elég a gagyi az használja nyugodtan de nehogy már ő legyen az etalon. :U

    Nem tudom ... talán észbe kapnak ha nem csak a belső kis hibabejelentőben visít a user ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák