Új hozzászólás Aktív témák

  • RufuszX

    senior tag

    válasz RufuszX #52261 üzenetére

    Na megvan a válasz: a lényeg, hogy net menjen a horizon boxba.
    Jelenleg a hgw bridge módban van, egy router osztja a netet, a horizon boxba pedig egy ac repeater segítségével egy lan kábelen megy be a net. Működik szépen.
    (eleinte nem akart menni a trükk: box áramtalanít, router újraindít, amikor felállt a hálózat a box áram alá helyez, elég sok idő míg kap IP-t és bejelentkezik a hálózatba, de utána megy szépen a műsor visszanézés stb.)

    A szerelőnek fogalma nem volt hogy fog-e működni vagy sem, de rendes volt mert próbálkozott, viszont semmire sem jutott :) nekem kellett megcsinálni...

    A fura nekem az volt, hogy azt mondta nekem hogy alapcsomag esetén nem mondhatná el hogy felvevős a készülék (eddig nem fizettem felvevős szolgáltatásért, de úgy tudtam, hogy a horizon box esetén ez automatikus szolgáltatás felár nélkül). A doboz leírásában is benne van hogy külső hdd-re lehet rögzíteni vele.
    Ehhez kapcsolódóan mekkora a minimálisan ajánlott tároló? (a leírás alapján 160 GB-os hdd kell, de mondjuk egy 32 vagy 64 GB-os pendrive is jó lehet?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák