Új hozzászólás Aktív témák

  • Uthenger

    aktív tag

    válasz adika4444 #33803 üzenetére

    Ha 1 darabig jó volt, és utána kezdett el rosszalkodni,
    és kábelen jól működik, akkor elég gyanús, hogy valaki más is szemetel azon a csatornán.
    amikor rossz, akkor wifi analyzerrel érdemes szétnézni, és keresni 1 tiszta csatornát,
    hátha az is jó lesz 1 hónapig.

    Az auto módon próbál keresni 1 kevésbé szennyezett csatornát az előre beállított 3 csatornából a modem, ahogy tudom.

    a) zajos a hálózat, saját router erősebb antennával, erősebb kutya ba**ik esete, vagy 5GHz használata, bár én nem sok eszközt láttam még amiben tényleg van 5GHz-s wifi, az új laptopokból is szeretik kispórolni a jó wifi adaptert

    b) nincs a környéken azon a csatornán más (látható) eszköz, a falak fogják meg, célszerű átrakni a modemet máshova, vagy feljebb rakni, elfordítani stb...

    c) nincs más (látható) eszköz a csatornán, és a modem közelében is rossz, akkor valami elállítódott a modemben, időnként megesik, factory reset segít rajta :)

    Már várom hogy mikor talál fel valaki egy wifi blokkolót, ami csak az adott ssid-vel rendelkező hálózatot engedi "bejönni" a falon, és a fal túloldalán nem okoz gondot :)

    Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

Új hozzászólás Aktív témák