Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz Intruder2k5 #33789 üzenetére

    Már javanlottam, csak nincs routerje.
    (#33791) Uthenger: Nem, mert eleinte auto-n volt, utána egyesen, utána átdoptuk 11-re meg 13-ra, egy jó hónapig OK volt, utána kezdett el szenvedni.
    (#33792) gorog67: Szolgáltatóiban az örök kis motoszkáló tény, hogy beleláthat a LAN forgalomba ha akar, úgyhogy én nem igazán használnám azt, inkább veszek egy routert már 5-10000 Ft-ért is van, aztán az meg mindegyik szolgáltatónál megy.
    (#33794) Intruder2k5: Sejtettem, hogy te is leírod, minden szavaddal egyetértek.
    (#33799) Intruder2k5: Egyetértek ezzel is. Én sem védem és nem is szándékozom LAN hálón védeni a dolglaimat, mert csak a testvéremmel osztogatjuk a holminkat, viszont akkor azon ne legyen jelszó, mert ha például tleón kell valami egyszerűbb belépni nélküle...
    (#33795) cigam: Elég oda egy olyan technikus aki nagyon beteges hajlamokkal rendlekezik, aztán kis ez kis az. Az okosabb hackerek lásd a hírekben nem nagyon lekövethetőek. Persze azt is megértem amit írsz, mert józanésszel tényleg ez a reális, de az ördög soha nem alszik.

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák