Új hozzászólás Aktív témák

  • rayoliviero

    veterán

    válasz Mate #13444 üzenetére

    Digi már be van kötve hozzá és amellé menne a UPC.

    Jól érted, barátnőm fizet havi 2690-et, én 8490 Ft-ot Trio L-re (akkor még ennyiba került, amikor kötöttem).

    1. A barátnőmnek a kötbér harminc valamennyi, ha rögötn fizetünk, a tv és net is így lemondódna. Vagy tesómra azt átiratom. Úgy 8 hónap x 2690 Ft, az 21500 Ft, de gondolom erre még rájön a z új címre a bekötési díj, ami nem tudom mennyi lehet. Úgy már alig marad le a kötbéres összegtől.

    2. Facen írtam, azt írták, hogy semmi megoldás nincs, csak ha valakire átiratom. Telón háromszor beszéltem 3 különböző ügyintézővel, ugyanezt mondták. Mondtam nekik, hogy akkor ne csodálkozzanak, ha barátnőm netjét használom, az enyémet pedig tovább nem fizetem, természetesen kötbért sem, ha nem képesek átköltöztetni, de nem hatotta meg őket, mondták rendben. Facen még írtam neki, hogy kiírom ezt az egészet a facebook üzenőfalukra, mert ez röhej. Utána írták, hogy hétfőn keresnek majd és megpróbálják megoldani, úgy ha kifizetem a kötbért. Ezek szerint még a kötbér kifizetése megoldás sem 100%-os? :(

    3. Ajánlatatot még nem tettem, de hétfőn azt is megpróbálom.

    Mondtam telón az ügyintézőnek, hogy egy havi 100 Ft-os tv előfizetés az akadálya, hogy elköltözhessek, mert anélkül az én csomagom nem tudom vinni. Mondták, hogy költözhetek, csak a csomagot nem tudom vinni.:DDD Majd valósznínű fizetem még vagy 20 hónapig a 8490 Ft-ot havonta a semmiért. Akkor inkább nem fizetek semmit és küldjék rám a behajtó céget, annak sem fogok kötbért sem. Ha nekik ezt megéri. Nem jó a megoldás, hogy fizetjük mindkét előfizetést. :(((

    upskya: Azt nem tudtam, hogy a nevet nem köteleztő átiratni. De most, hogy írod, teljesen logikus, azt miért kellene, elég másik címre. De attól még a beszerelés díját az új helyre tuti rámverik, akármit is beszélek meg a szerelővel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák