Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz #72445440 #110960 üzenetére

    A segítő szándéknak hála megtudtam, hogy "polgári jogi szankciókat" óhajtanak foganatosítani, amennyiben 30 napon belül nem blabla... De mivel Kaon szintre butítják le, most mi a különbség, hogy Kaont kérek vagy marad ez?

    A levélben (amit én meg se kaptam... tehát hivatalosan erről nem tudok) az a szöveg, hogy azért kell cserélni a régi boxokat, mert nem lesznek elérhetők az interaktív funkciók. És ha nem érdekel, hogy nem lesznek elérhetők? Ez nekik miért ok-okozat? LOL Nem lesznek elérhetők. Na és? Nem kell, hogy minden vételi ponton elérhető legyen.

    És nem éri meg még akkor se lenyúlni mert egy idő után már azok a régiek sajnos nem fognak működni.

    Amúgy az év vicce, hogy a szokásos "régebbi boxok cseréje" (vagy mi volt a címe) című tájékoztatójuk legújabb verziója arról ír, hogy a régi boxok végleges kivonása 2022. februárig megtörténik. Akkor mi ez a 30 nappal fenyegetőzés? 3.5 hónapig mi történik? Számlázzák a kötbért?

    De nem lenyúlom, hanem azzal használnám tovább a szolgáltatást. Főleg, hogy a box a UPC-é. Ott figyel a tetején az articsóka logó, belegravírozva. :D

Új hozzászólás Aktív témák