Új hozzászólás Aktív témák

  • villifog

    tag

    válasz Peltár #110167 üzenetére

    Régebben, az elején még nagyon Wifi párti voltam. Ez teljesen megváltozott, csak vezetékesen használunk inkább mindent. Szeretünk asztali gépet használni (régebben laptop párti voltam, ez is teljesen megváltozott). A nagyobb képernyő is hasznos, ha már nem fiatal az ember fia, és már nem olyan a szeme mint régen.
    A technokol és az uborka szerintem egy stabil készülék. Remélem az új berendezéssel sem lesz problémád. Szerintem a nagy előrelépés az lenne, ha minden előfizetőhöz optika menne, ez a lépés már nem halasztható sokáig, ezt a Vodafone-nak is rövid időn belül meg kell lépnie, különben ez a régi technika előbb-utóbb csak a hátrányára válik. Sajnos nagyon sok pénzbe kerül a fejlesztés, és nem biztos, hogy rentábilis lenne a közeljövőben, már csak abból a szempontból, hogy elég nagy volumenű a családi-házas bekötés, és sűrűn lakott panelekben már kevesebb az előfizető. Meg valljuk be, hogy a havi-díjak nekünk mint előfizetőknek nagyon soknak tűnnek, de azért egy fejlesztéshez ezek nem elegendőek. Azt meg látjuk, hogy hibák is előfordulnak azért szép számmal.
    Az lenne célravezető, ha koax hálózat már csak lakáson belül lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák