Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Zola007 #1866 üzenetére

    A Samsung topikban olvasgattam és ha jól tudom, hiába van CI kártyaadaptere és tunere a TV-nek, nem tudom használni közvetlenül a kártyát, mert a UPC-nél párosítva van a STB-al??

    Van DVB-S tuner a tévédben? Kötve hiszem.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • lambda5

    tag

    válasz Zola007 #1866 üzenetére

    Szia Zola007 !

    Én is ugyanebbe az anomáliába futottam bele, csak a szerződéskötésnél (a kivitelező cég irodájában) derült ki, hogy egyetlen HDMI-s beltérijük van, a DVR-es, de azt bérelni kell havi 1000Ft -ért...
    Mikor kiakadtam ezen közölték, hogy vagy ez, vagy marad a scart csatlakozós őskövület....
    (A Direct+ csomagot rendeltem) És ez a cég hirdeti, hogy minőségi szolgáltatást nyújt... 2011 végén, amikor már 95%-ban csak LCD/Pazma Tv-ket adnak el a boltokban... akkor extra szolgáltatás a digitális képkimenet (HDMI)... :((( ( Sőt az eladó cinikusan megjegyezte, hogy a csatornákat sem lehet összeválogatni, pedig sokan azt is szeretnék.... :F ..hát gratula...)

    Visszaélnek vele, hogy vidéken nincs konkurencia és a Tréhom is ugyanolyan gazember cég mint ők...vagy még olyanabb...

    Sajnos megoldani nem tudtam a dolgot...letolták a torkomon...előfizettem a fergeteges DVR csomagra (amire semmi szükségem, csak egy HDMI kimenetre... :W )

    Szerintem ez is kimeríti a Tisztességtelen Üzleti magatartás fogalmát...

    Üdv: lambda5

    ...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

Új hozzászólás Aktív témák